MEMBRES EQUIP DIRECTIU

Titular del Centre. Maria del Carmen Benito Abajo                   carmen.benito@carmelites.cat

Directora. Laia Sans Magarolas                                                         laia.sans@carmelites.cat

Sots Director Luis Carlos Barceló Pérez                                            carles.barcelo@carmelites.cat

Coordinador Pedagògic.    Lluís Maria Escrichs Cueto.                 lluis.maria.escrichs@carmelites.cat

Coord. de Qualitat i Comunicació. Joaquim Nogué Gallardo    joaquim.nogue@carmelites.cat

Cap de Pastoral. Leonor Navarro Mercadé                                           leonor.navarro@carmelites.cat

Cap D’Estudis Secundària. Mònica Llaurado Pàmies                     monica.llaurado@carmelites.cat

Cap d’Estudis Primària. Anna Garcia Gener                                      anna.garcia@carmelites.cat

Cap d’Estudis Infantil. Ramon Jordi Escrichs Cueto                   ramon.jordi.escrichs@carmelites.cat

 

COORDINADORS

P3. Àngels Duran Ferré                               angels.duran@carmelites.cat

P4. Olga Gázquez Oyonate                         olga.gazquez@carmelites.cat

P5. Lidia Simón Martínez                           lidia.simon@carmelites.cat

Cicle Inicial. Maria González Gil              maria.gonzalez@carmelites.cat

Cicle Mitjà. Sandra Blaya  Pelaez               sandra.blaya@carmelites.cat

Cicle Superior. Mònica Abella Pujes          monica.abella@carmelites.cat

Coord. ESO. Félix Gilgado Barbadilla       felix.gilgado@carmelites.cat

Coor. Batxillerat, CF, FTC Ramon M. Anglès Cunillera         ramon.maria.angles@carmelites.cat

 

COMISSIÓ PEDAGÒGICA

 Àrea de Matemàtiques Núria Rubio Vilà                                        nuria.rubio@carmelites.cat

Àrea de Llengües    Rosa Alejos Montijano                                       rosa.alejos@carmelites.cat

Àrea d’Anglès Marta Rovira Garriga                                                    marta.rovira@carmelites.cat

Àrea de desenvolupament personal. Ramón Mª Anglès          ramon.maria.angles@carmelites.cat

Àrea d’artístic. Ariadna Jané Abad                                                      ariadna.jane@carmelites.cat

Àrea de projectes. Dolors López Monné                                           dolors.lopez@carmelites.cat